You are here: [Nl] >  home > Stuurgroep
Stuurgroep CMSE
Centrum voor Materiaalstudie en Engineering
 
e-mail
Vakgroep
Voorzitter::    
Prof. Kiekens Paul.Kiekens@UGent.be TW11 Textiles
Ondervoorzitter:    
Prof. S. Hoste Serge.Hoste@UGent.be WE06 Inorganic and Physical Chemistry
Leden:    
Prof. J. Degrieck Joris.Degrieck@UGent.be TW04 Mechanische Constructie en Productie
Prof. R. Baets Roel.Baets@UGent.be TW05 Information Technology
Prof. A. Van Calster Andre.VanCalster@UGent.be TW06 Electronics and Information Systems
Prof. J. Melkebeek Jan.Melkebeek@UGent.be TW08 Electrical Energy, Systems and Automation
Prof. Y. Houbaert Yvan.Houbaert@UGent.be TW10 Metallurgy and Materials Science
Prof. L. Taerwe Luc.Taerwe@UGent.be TW14 Structural Engineering
Prof. C. Leys Christophe.Leys@UGent.be TW17 Applied Physics
Prof. R. De Gryse Roger.Degryse@UGent.be WE04 Solid State Sciences
Prof. E. Schacht Etienne.Schacht@UGent.be WE07 Organic Chemistry / Polymer Chemistry
Prof. R. Verbeeck Ronald.Verbeeck@UGent.be GE11 Dentistry / Dental Materials
Prof. M. Stevens Marc.Stevens@UGent.be LA04 Forest and Water Management / Wood Technology
Prof. H. Nelis Hans.Nelis@UGent.be FW02 Farmaceutische Analyse
Coördinator    
Ir. Els Van der Burght Els.Vanderburght@UGent.be